KONST / Litografier / Färglitografier 13139019
nr 1313 9019
Inger Kihlman
(1933-1998), Sverige
Färglitografier, 4 st, Numrerade och signerade. Motivet: 12x15cm
Inger Kihlman, svensk bildkonstnär född 1933, död 1998.
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 16 mars 2020
kl 20:55:44
14/3 11:09:56